Будівництво – це завжди тривалий процес, але бажано не затягувати його ще й тому, що замовлені будматеріали будуть завезені невчасно. Завдання транспортної компанії «Пегас Транзит» – максимально швидко доставити на об’єкт будматеріали, організувати їхнє вивантаження, завантаження в стислий термін.

Транспорт для вантажоперевезення будматеріалів

Транспорт для перевезення підбирається в залежності від того, який будівельний матеріал необхідно вам доставити і в якій кількості. Тобто, потрібно правильно підібрати тип

транспортного засобу та вантажопідйомність. Наприклад, сипучі матеріали можна перевозити в заводській упаковці або насипом за допомогою самоскидів, напівпричепами та фурами, з тентом варто перевозити плити, цеглу, габаритні металоконструкції, ну а малогабаритний транспорт використовують для вантажоперевезення фарби, лаків та інших оздоблювальних матеріалів, тому невеликі вантажні затребувані.

Особливість доставки

Транспортування будматеріалів транспортом, який не пристосований для цього, може бути небезпечним. Наприклад, частина будматеріалів при контакті з водою може зіпсуватися, і це може статися через неправильні умови вантажоперевезення.

Не всі міські та заміські дороги підходять для великовантажних авто. Потрібно правильно складати маршрут, а в деяких випадках отримувати спеціальні дозволи.

Переваги співпраці з «Пегас Транзит»

Ми допоможемо вам доставити потрібний будматеріал з будь-якого складу чи гіпермаркету по Дніпру та області! Ми вчасно доставимо вантаж на об’єкт, без псування та втрати матеріалу.

У послуги нашої компанії входить не лише доставка, а й навантаження/розвантаження будматеріалів, підйом їх на поверх. Ціна послуг залежить від обсягу вантажоперевезення, ваги упаковок та кількості вантажників, які будуть потрібні для розвантаження.

Менеджери компанії “Пегас Транзит” проконсультують вас з питань вартості та умов перевезення будматеріалів.