З усіх видів транспортних засобів, які застосовуються для вантажоперевезень, у Дніпрі для переїзду найчастіше обирають «Газелі». Це зручні, економічні машини, яким дозволено проїзд містом у будь-який час, жодних обмежень немає. Таким чином ваш переїзд буде виконаний тоді, коли це підходить саме вам.

Що можна перевезти автомобілем “Газель”?

Вантажоперевезення з використанням «Газелі» знайшли широке застосування для квартирного та офісного переїзду, з їх допомогою можна доставити нові меблі, перевезти особисті речі, будь-який габаритний вантаж (у межах вантажопідйомності). У сучасних квартирах не так багато речей та меблів, щоб наймати для вантажоперевезень великий автомобіль.

Переваги використання «Газелі» для переїзду

У цього невеликого, комфортного, маневреного автомобіля є низка переваг:

  • компактність розмірів при достатній місткості та вантажопідйомності для транспортування меблів, техніки та особистих речей;
  • захищеність кузова (авто з тентом, завдяки чому вантаж надійно захищений від опадів);
  • зручність конструкції для вантажних і розвантажувальних робіт (низьке розташування, борти, що опускаються);
  • економічна витрата палива, завдяки чому вартість послуг знижується.

Важлива рекомендація

Підготуватися до переїзду потрібно з урахуванням максимально ефективної упаковки. Завантажувати авто потрібно з урахуванням усіх нюансів грамотного компонування. Якщо це вам складно, то краще замовте в компанії «Pegas Transit» крім вантажоперевезення допомогу вантажників, тоді не доведеться робити зайву ходку при переїзді.