Перевезення вантажів будь-яких типів – це завжди вирішення низки проблем. З цією метою звертаються до профільних компаній, які надають вантажне таксі та інші додаткові послуги.

Правильна організація

До приїзду автотранспорту необхідно грамотно організувати процес, що складається з:

  • пакування та сортування предметів, техніки, речей;
  • розбирання великих меблів;
  • закріплення ящиків, що відкриваються;
  • надійної фіксації вмісту коробок за допомогою скотчу;
  • використання спеціальної упаковки для тендітних та цінних предметів.

Далі відбувається транспортування під контролем компанії, яка була обрана як виконавець.

Відповідальність транспортної фірми

Вантажне таксі завантажується на об’єкті під керівництвом вантажників чи експедитора. Pegas Transit забезпечує кваліфіковане виконання робіт на всіх етапах. Вибирається найбільш оптимальний і безпечний маршрут, розраховується приблизний час у дорозі, дотримуються правил безпеки та перевезення. Після закінчення транспортування та розвантаження видаються відповідні документи.

Оцінка переїзду

Розрахунок вартості послуги здійснюється на етапі оформлення заявки. Враховується обсяг робіт, відстань між адресами та інші умови. Надаємо докладний прайс-лист за можливих відхилень від встановленого бюджету. Машина подається у зручний для замовника час, береться до уваги сезонність, бажання клієнта замовити вантажне таксі у вихідні дні.
Стабільний розвиток, доступні розцінки, власний штат вантажників, великий вибір технічно справного транспорту відрізняє нас від будь-якої іншої компанії у цьому сегменті ринку. Ми орієнтовані на позитивний результат, тому максимально відповідально виконуємо свої зобов’язання.