Перевезення піаніно

Наші фахівці мають необхідний досвід і зможуть перевезти Ваше піаніно якісно та з усією відповідальністю.
Підготовка піаніно до навантаження
k7-1
Навантаження та укладання в автомобілі
k7-2
Встановлення на новому місці
k7-3
Демонтаж та утилізація піаніно
пианино
Ціна вантажного таксі (за послугу) 350 грн/год
Ціна послуги вантажників 180 грн/поверх (від ваги піаніно)
Мінімальне замовлення вантажників 5 поверхів
Наші послуги Вантажне таксі Послуги вантажників Перевезення меблів
Наш автопарк Mercedes Sprinter Газель 4м Газель 3м Mercedes Atego – 5 тонн та інші
Наші контакти 098-787-38-14, 099-710-35-40
Форма оплати Готівка, Карта

Перевезення піаніно – відповідальна подія, адже такий великий, але крихкий клавішно-струнний інструмент вимагає особливого поводження та транспортування. Звичайно, можна спробувати самому організувати транспортування, але тоді потрібно бути готовим до всіх можливих нюансів та неприємностей. Щоб не переживати за цілісність та збереження вашого піаніно чи рояля, краще звернутися до професіоналів у своїй справі. Такими є співробітники компанії «Пегас-Транзит», які акуратно та швидко доставлять ваш вантаж за необхідною адресою. Наше вантажне таксі здійснює якісний офісний переїзд, перевезення меблів, квартирний переїзд, вивіз сміття та дачний переїзд за вигідними тарифами.

Процес перевезення роялю чи піаніно у Дніпрі

Процес транспортування досить складний і потребує акуратного підходу. Самому буде складно організувати все. Перевезення піаніно у Дніпрі складається з кількох етапів:

підготовка інструменту та обертання його плівкою;
навантаження та укладання в чистому автомобілі;
встановлення на новому місці.

Ми надаємо вантажників (послуги вантажників), які професійно та відповідально підходять до своїх обов'язків. Також швидко допоможемо вивезти старий непотрібний інструмент.

Вартість транспортування піаніно (роялю) у Дніпрі

Ми здійснюємо вантажоперевезення піаніно за доступною вартістю, яка залежить від ваги, відстані, наявності вантажних ліфтів та індивідуальних особливостей замовлення.

Вартість роботи вантажників зі спуску та підйому піаніно вагою до 240 кг оцінюється від 150 грн за 1 поверх (оплачується мінімум 5 поверхів). Чим більша вага піаніно, тим вище вартість спуску або підйому інструменту.

Точну вартість можна дізнатися у нашого менеджера. Наші контакти.

Чому варто замовити перевезення піаніно у нас

Ми надаємо комплекс послуг з перевезення різних вантажів, у нас можна замовити такелажні роботи, перевезення холодильника та меблів, а також інші види доставки великогабаритних предметів.

Ми гарантуємо високу якість усіх наших послуг. З нами перевезення роялю пройде швидко та акуратно.

Демонтаж піаніно та його утилізація

Демонтаж та вивіз піаніно проводиться за аналогічним принципом доставки піаніно. Вантажники-такелажники на ременях піднімуть та винесуть піаніно, занурять у машину та відвезуть на спеціалізований полігон. Якщо не буде можливості винести піаніно, то вантажники зроблять його демонтаж і винесуть частинами.

Точну вартість можна дізнатися у менеджера. Наші контакти.

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14