Перевезення холодильника

Перевезення холодильника стоячи
k2-1

У кожного в будинку є холодильник, і іноді виникає необхідність перевезти холодильник кудись або, якщо ви придбали новий, вам обов'язково знадобиться послуга перевезення холодильника. Наша компанія надає ці послуги, звернувшись до нас, ми швидко відреагуємо на ваш дзвінок.

Ціна на перевезення холодильника
k2-2

Замовлення послуги "Перевезення холодильника" без вантажників від 600 грн в залежності від району міста, з вантажниками + авто від 1100 грн.

Ціна по місту за послугу (авто) від 600 грн
Ціна по місту за послугу (авто + вантажники) від 1100 грн
Ціна за містом договірна
Наші послуги Перевезення меблів Перевезення піаніно Вивіз старих меблів
Наш автопарк Mercedes Sprinter Газель 4м Газель 3м Mercedes Atego – 5 тонн та інші
Наші контакти 098-787-38-14, 099-710-35-40
Форма оплати Готівка, Карта

У кожному будинку є холодильник, і іноді виникає необхідність його заміни або вимушеного переміщення в інше місце. Неважливо, чи Ви купили нову техніку або Вам потрібно позбутися старої – необхідне перевезення холодильника професійними силами, тобто за допомогою вантажного таксі.

Перевезення холодильника: особливості

Якщо знадобилося перевезення холодильника у Дніпрі, то впоратися власними силами навряд чи вдасться. Головна особливість такої вантажоперевезення – це розташування побутової техніки, адже перевозити його можна лише у вертикальному положенні. У зв'язку з тим, що техніка досить висока, потрібна габаритна тентова Газель або Тата. До речі, перевезення піаніно також потребує певної підготовки.

Надаючи вантажоперевезення у Дніпрі, «Пегас Транзит» наполягає на тому, що при зміні місця компресор рефрижератора повинен перебувати в нижній частині, а також у жодному разі не можна брати техніку за дверцята при навантаженні та розвантаженні (такелажні роботи).

Ціна на транспортування холодильника

Вантажне таксі у Дніпрі «Пегас Транзит» встановлює мінімальні тарифи на послугу «Перевезення холодильника» – від 450-500 гривень за 2 години роботи транспортного засобу (залежно від району ціна може змінюватись). Вам також знадобляться вантажники (послуги вантажників) – від 500 гривень за 2 години роботи залежно від тяжкості (за 2 вантажники).

Якщо потрібне перевезення меблів, дачний переїзд, офісний переїзд чи вивезення сміття і потреба перевезти холодильник – послуга буде включена у вартість.

Чому варто звернутись до нас?

Компанія «Пегас Транзит», надаючи широкий спектр послуг з вантажних перевезень у Дніпрі, неодноразово підтвердила свій професіоналізм. Замовивши перевезення техніки у нас, Ви отримуєте швидкий та якісний сервіс за прийнятні гроші.

Якщо ви вирішили перевозити холодильник, самостійно використовуючи свій автомобіль, то важливо знати деякі правила перевезення:

1. Холодильник необхідно перевозити у вертикальному положенні.

2. При перенесенні холодильника компресор повинен знаходитися завжди в нижній частині.

3. Коли здійснюєте навантаження та розвантаження холодильника, ні в якому разі не беріть його за дверцята.

4. Зверніть увагу всі знімні частини в холодильнику потрібно зняти і перевозити окремо, якщо не хочете так робити, вони повинні бути надійно зафіксовані всередині холодильника.

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14