Офісний переїзд

Ми організуємо для Вас офісний переїзд по Дніпру та області
Виїзд спеціаліста для оцінки подальшої роботи
k5-1
Розбирання меблів, відключення техніки, навантаження та укладання в автомобілі
k5-2
Розвантаження у новому офісі
k5-3

Організувати правильне перевезення речей та меблів з офісу досить складно, адже необхідно врахувати багато факторів та витратити купу часу. Якщо ви не знаєте, як здійснити якісне перевезення меблів в офіс чи бажаєте здійснити офісний переїзд у Дніпрі, тоді краще скористатися послугами компанії «Пегас-Транзит». Наші співробітники мають успішний досвід у вантажно-розвантажувальних та транспортних роботах у вантажному таксі у Дніпрі.

Як організувати офісний переїзд у Дніпрі

Якщо ви хочете самостійно здійснити транспортування, тоді вам потрібно буде здійснити багато дій та витратити свій дорогоцінний час. Вам обов'язково знадобляться вантажники (послуги вантажників) та великий транспорт для переїзду вашого офісу. Щоб вам не довелося ламати голову та переживати, як упакувати та довезти все в цілісності та безпеці, краще замовити комплекс послуг вантажоперевезень у Дніпрі та здійснити офісний переїзд з нашою компанією. Ми подбаємо про все, починаючи від збирання речей і закінчуючи їх розміщенням у новому офісі.

Процес перевезення офісу та речей

Щоб ваші речі правильно перемістилися і не розламалися, необхідно зібрати (іноді розібрати) та якісно їх упакувати, використовуючи стрейч, повітряно-краплинну плівку, скотч та міцні картонні коробки. Акуратно занурити в чистий транспорт і перемістити на нове місце. Нічого складного, якщо цим займаються досвідчені та професійні працівники.

Чому варто замовити перевезення офісного вантажу у нас

Ми знаємо, як зробити ваш переїзд офісу вигідно, швидко та легко. Ми пропонуємо великий сучасний автопарк із досвідченими вантажниками.

У нас можна замовити:

дачний переїзд;
перевезення холодильника;
вивіз сміття;
перевезення піаніно;
квартирний переїзд;
такелажні роботи.

Ми зробимо все, щоб перевезення офісу пройшло для вас без зайвого клопоту.

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14