Наші послуги

грузчики

Якщо вам потрібно перевезти меблі, щось завантажити, перенести чи розвантажити вагон, тоді наша команда професійних вантажників допоможе вам у цьому.

квартира

Професійні вантажники та водії «Пегас транзиту» організують та оперативно виконають квартирний переїзд по Дніпру та області. Ми допоможемо вам у розбиранні, завантаженні та доставці ваших речей у потрібне вам місце.

Офис

Завдяки величезному досвіду наші співробітники підберуть відповідний за вантажопідйомністю та місткістю автомобіль для вашого офісного переїзду, проведуть акуратне розбирання меблів та техніки, дбайливо запакують та відвезуть у потрібне вам місце.

u4

Для тих, хто має дачу, ми можемо запропонувати комфортний переїзд чи просто доставку меблів та техніки. Наші вантажники та водії відвезуть ваші речі до будь-якої точки Дніпра та області.

u5

Ми виконуємо перевезення будь-яких меблів у найкоротші терміни за найнестандартніших умов. Ми з турботою переміщуємо та транспортуємо старовинні меблі, та дизайнерські антикварні меблі.

u6

Для перевезення важких предметів необхідний великий досвід та спеціальне обладнання. При транспортуванні сейфа, банкомату, верстата чи будь-якого іншого важкого предмета необхідно бути вкрай обережним, оскільки у разі пошкоджень предмета збитки можуть сягати десятків тисяч гривень. Ми маємо як досвід, так і все необхідне обладнання для перевезення важких предметів.

Доставка будматеріалів
u7

У будь-якому будівництві потрібні будівельні матеріали, цегла, цемент або деревина ми допоможемо вам з навантаженням, доставкою і розвантаженням будь-яких будівельних матеріалів.

u8

При будь-якому демонтажі, ремонті або будівництві накопичуються будівельні відходи, які необхідно утилізувати. Ми надаємо послуги з вивезення всіх видів сміття по Дніпру та області. Ми вивозимо:

Тверді побутові відходи
Великогабаритне сміття
Промисловий
Будівельний
Побутовий

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14