Вивіз старих меблів

Наші фахівці мають необхідний досвід і зможуть швидко розібрати і вивезти Ваші старі меблі на звалище
Розбирання за необхідності
vivoz hlama2
Завантаження в автомобіль
vivoz hlama3
Вивіз старих меблів на звалище
vivoz hlama1
Вивіз старих меблів Газель від 1000 грн
Вивіз старих меблів Камаз від 1800 грн
Вивіз старих меблів Газель з вантажниками від 1500 грн
Вивіз старих меблів Камаз із вантажниками від 2800 грн
Подача автомобіля протягом 30 хвилин
Наші послуги Вивіз будь-якого сміття Вантажне таксі Послуги вантажників Перевезення меблів Перевезення піаніно
Наш автопарк Камаз Mercedes Sprinter Газель 4м Газель 3м Mercedes Atego – 5 тонн та інші
Наші контакти 098-787-38-14, 099-710-35-40
Форма оплати Готівка, Карта

Будь-яке проведення ремонтних або будівельних робіт, починається з вивезення старих меблів та зайвого мотлоху з квартири або іншого об'єкта. Звичайно, збирається мотлох дуже швидко, а ось процес позбавлення від нього є трудомістким і малоприємним. На щастя, вивезення старих меблів і непотребу з квартири можна вирішити за допомогою фахівців, які виконують цілий комплекс послуг за мінімально короткий час і з невеликими трудовитратами.

Звільнення від старих меблів та непотребу за допомогою вантажоперевезення – це вигідно

Існують спеціальні правила утилізації даного виду сміття, оскільки здійснювати викид старих меблів та мотлоху на звичайний майданчик не можна. Ось чому бажано звернутися до транспортної фірми, яка займається вивозом сміття у Дніпрі.

Звичайно, кожен може зібрати відходи у сміттєві мішки, але не кожен знає, куди їх належить вивозити для утилізації. Така послуга як вивіз сміття в Дніпрі не просто допоможе позбутися небажаного, а й зменшить зайвий клопіт без порушення закону.

Наявність у штаті компанії досвідчених людей дозволяє швидко та вміло виконати завдання. Вивезення старих меблів та мотлоху в Дніпрі стане простіше завдяки великому автопарку компанії "Пегас Транзит". Перевезення дозволяє заощадити гроші і час.

Що входить до послуг компанії вивезення старих меблів та мотлоху:

Демонтаж та винесення старих меблів;
збирання сміття в мішки та його винесення з будівлі;
надання спеціального транспорту, який здійснить вивіз старих меблів та мотлоху в Дніпрі та області на спеціальні полігони;
проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
договір з працівниками звалища про утилізацію мотлоху;
клієнт отримує послугу вивезення старих меблів та мотлоху під ключ за мінімальний термін;
організація роботи будь-якої складності;
залучення фахівців дозволяє за один раз позбавитися великого обсягу різноманітного сміття.

Від чого залежить ціна вивезення мотлоху в Дніпрі

Вартість вивезення старих меблів і непотребу залежить від обсягу виконуваних робіт, ваги сміття, його упаковки, відстані від місця навантаження до кінцевої точки вивантаження авто на звалищі.

Вивіз мотлоху на полігон: вимоги законодавства

Законодавством України регулюються норми заощадження та утилізації відходів. За таке порушення, як викид сміття в недозволеному місці, передбачено штраф до 1000 неоподатковуваних мінімумів. Старі меблі та будівельне сміття, також не можна викидати у сміттєвий бак, а комунальні служби проводити зачистку від вашого сміття не будуть.

Непотрібний мотлох і старі меблі варто утилізувати на спеціальному полігоні, який призначений для зберігання та утилізації відходів. Тому, якщо ви не бажаєте мати неприємності, варто оцінити обсяг мотлоху і організувати його вивіз за допомогою вантажоперевезення.

Звільнення від будівельного сміття

Найчастіше компанії, які проводять ремонт квартир та офісів, самостійно організовують вивіз сміття. Однак якщо ви проводили самостійно ремонтні роботи, то повинні знати, що будівельне сміття вивозиться до спеціально відведених місць, які розташовані за містом. Не маючи спеціального транспорту, потрібно використовувати послугу вивезення будівельного сміття в Дніпрі.

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14