Вантажоперевезення у Дніпрі

недорого та якісно

Найкраще ми вміємо:

Організувати квартирний переїзд, перевозити тяжкості, оформити офісний переїзд, надати послуги вантажників, вивозити будівельне та побутове сміття, а також старі меблі та мотлох. Також наша компанія виробляє та ремонтує корпусні меблі.

173
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ОФІСІВ
115
ПЕРЕВЕЗЛИ
КВАРТИР
280
тонн ВИВЕЗЛИ
СМІТТЯ
Газель тент 3м

ідеально підходить для переїзду

ph1
Вантажопідйомність
до 2 т.
Мінімально 2 години
3 x 1,9 x 2 = 11.4м3
За межі міста 18 грн/км
от 350 грн/год
Газель тент 4м

ідеально підходить для переїзду

ph3
Вантажопідйомність
до 2 т.
Мінімально 2 години
4 x 2 x 2 = 16м3
За межі міста 18 грн/км
400 грн/год
ТАТА 6м

ідеально підходить для переїзду

ph4
Вантажопідйомність
до 5 т.
Мінімально 3 години
30м3
За межі міста 25 грн/км
650 грн/год
Вантажник

з досвідом роботи

ph5
Мінімально 2 години
150 грн/год
Якщо вам необхідний вивіз будівельного сміття, вивезення старих вікон, вивезення мотлоху в Дніпрі, рекомендуємо:
Газель для вивезення сміття

вивіз сміття

ph8
Вантажопідйомність
до 1.7 т.
34 x 2 x 2 = 16м3
1000 грн
Газель для вивезення сміття з вантажником

вивіз сміття

ph7
Вантажопідйомність
до 1.7 т.
34 x 2 x 2 = 16м3
1500 грн
Екскаватор-навантажувач (Гідромолот) JCB

оренда екскаватора

ph6
Вантажопідйомність
до 1.7 т.
850 грн/год
Камаз для вивезення сміття з вантажниками

вивіз сміття

ph9
Вантажопідйомність
до 13 т.
12м3
від 2800 грн
Камаз для вивезення сміття

вивіз сміття

ph10
Вантажопідйомність
до 13 т.
12м3
2000 грн
ЗІЛ з вантажниками

вивіз сміття

ph11
Вантажопідйомність
до 5 т.
5м3
від 2500 грн
ЗІЛ для вивезення сміття

вивіз сміття

ph12
Вантажопідйомність
до 5 т
5м3
від 700 грн
Останні новини компанії Пегас Транзит
Подача автомобіляпротягом 30 хвилин
Мінімальне замовлення вантажного таксі2 години
Ціна по місту350 грн/година
Ціна за містом18 грн/км
Тарифікаціякратно 30 хвилин
Форма оплатиГотівка, Карта

Якщо виникла необхідність перевезти важкі та громіздкі меблі, здійснити офісний чи квартирний переїзд, вивіз будівельного сміття, то власними силами у цьому питанні не обійдешся. Вантажне таксі «Пегас Транзит» надає якісні послуги за прийнятною ціною і Вам більше не доведеться шукати вантажоперевезення у Дніпрі, боячись потрапити до рук недобросовісних перевізників.

Перевезення таксі у Дніпрі.

Вантажне таксі "Пегас Транзит" надає комплексні послуги вантажоперевезення. Ви можете вибрати підходящий варіант для себе, а менеджери визначать для Вас вартість. Вантажоперевезення можуть бути надані за такими напрямками:

квартирний переїзд;
дачний переїзд;
офісний переїзд;
вивіз сміття;
вивіз старих меблів та мотлоху;
доставка будматеріалів;
перевезення меблів та техніки;
вантажники (послуги вантажників).

Професійні вантажники та водії нашої компанії організують та оперативно виконують будь-який із перерахованих переїздів по Дніпру та області. Наші фахівці готові допомогти в розбиранні, завантаженні та доставці речей. Якщо виникла необхідність здійснити офісний переїзд, ми зможемо провести такелажні роботи – акуратне розбирання меблів та техніки, дбайливо упакувати та відвезти у потрібне місце.

При перевезенні сейфа, банкомату, верстата або будь-якого іншого важкого предмета, наприклад, під час перевезення піаніно, необхідно бути вкрай обережним, оскільки у разі пошкоджень предмета збитки можуть бути значними. Наша компанія гарантує якісний переїзд, включаючи спуск або підйом сходами у разі відсутності ліфта.

Машини для вантажоперевезень у Дніпрі

Таксі Дніпро «Пегас Транзит» використовує такі транспортні засоби зі свого автопарку:

Газель тент 3м;
Газель тент 4м;
Кран маніпулятор;
Батько 5,5м.

Залежно від особливостей переїзду та кількості предметів та речей можна вибрати відповідну машину та замовити послугу потрібної кількості вантажників з досвідом роботи. У цьому можуть допомогти наші консультанти. Перевезення холодильника, наприклад, не стане проблемою, тим більше, що це така техніка, яку потрібно перевозити виключно стоячи.

Чому варто вибрати вантажоперевезення саме за вантажним таксі «Пегас Транзит»?

Вантажне таксі від нашої компанії – це перевезення будь-яких габаритних вантажів без проблем для Вас. Зателефонувавши до нашої транспортної компанії, Ви отримаєте якісну консультацію з можливістю оформити замовлення. За відгуками наших клієнтів послуги надаються швидко, акуратно та без зайвого часу.

Вартість послуг вантажоперевезення в Дніпрі ґрунтується на кількох факторах: вага, габаритні розміри предметів, відстань, наявність ліфтів та інші особливості перевезення. Послуги нашої компанії тарифікуються виходячи з мінімального замовлення на перевезення вантажів – від 2 годин, послуги вантажників – від 2 годин. Додаткові послуги оцінюються за поверховістю – від 5 гривень за поверх (підйом профілю, гіпсокартону чи OSB).

З нашою допомогою Ви зможете швидко та вигідно перевезти будь-який вантаж!

Відповіді на питання щодо вантажних перевезень у Дніпрі
Чи можна при переїзді найняти у Вас лише автомобіль?

Звичайно, наші клієнти можуть замовити лише автомобіль.

Чи можна замовити перевезення речей з подальшим збиранням меблів?
Разом із перевезенням речей Ви також можете замовити будь-які інші послуги. Якщо Вам потрібно буде розібрати чи зібрати меблі, у нас є професійні вантажники-меблярі. Наші фахівці працюють з меблями всіх типів - як із звичайними серійними моделями, так і з недешевим антикваріатом.
Які заходи ви вживаєте, щоб захистити крихкі речі від ударів під час перевезення?

Терезкі речі до перевезення потрібно надійно запакувати, бажано використовувати кілька шарів матеріалу зі значними амортизуючими властивостями. Саме так ми й робимо. Для захисту вантажу застосовується повітряно-бульбашкова плівка, гофрокартон. Крім того, у нас є всі предмети в кузові машини таким чином, щоб у дорозі їх не «кидало» з одного кута фургона до іншого, автомобіль слідує за маршрутом у спокійному режимі.

Що таке економ-переїзд?

Ми часто стикаємося з бажанням замовників провести переїзд з мінімальними витратами, але не втратити рівень обслуговування. У таких випадках ми пропонуємо скористатися послугою економ-переїзду. Оренда транспорту та виклик вантажників. Платити за додаткові налаштування немає необхідності – ви отримуєте лише те, що вам справді потрібно. При цьому ви не зазнаєте жодної неповаги до вас як до клієнта. Ми ставимося до всіх замовлень однаково відповідально і за економ-переїзду також відповідаємо за якість, як і при обслуговуванні великого корпоративного переїзду «під ключ».

Які автомобілі є у вашій компанії?

У нашої компанії досить великий автопарк, в якому є автомобілі різних класів, різної місткості та вантажопідйомності. Як вантажівка ми готові надати вам такі машини, як Mercedes 5т, Mercedes Sprinter та Газель (тент та фургон).

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14