Перевезення сейфів

Наші фахівці мають необхідний досвід і зможуть провести такелажні роботи якісно та з усією відповідальністю.
Оцінка роботи спеціалістом
u6
Навантаження та укладання бригадою в автомобілі
k8-2
Розвантаження та встановлення на новому місці
k8-3

Здійснити такелажне транспортування самому важко, потрібно багато зусиль, щоб організувати і зробити таку доставку. Краще довіритись професіоналам, які виконують якісні вантажоперевезення в Дніпрі та цілий комплекс робіт за вигідною ціною.

Якщо вам потрібно перевезти великий предмет, ми вам з радістю допоможемо. Наша компанія «Пегас-Транзит» пропонує такелажні роботи у Дніпрі та області за найвигіднішими тарифами. У нас також можна замовити транспортування сейфа, банкомату, терміналу та інших видів вантажних перевезень. Здійснюємо швидкий та якісний квартирний переїзд, перевезення холодильника, офісний переїзд, вивіз сміття, перевезення піаніно, дачний переїзд та перевезення меблів.

Особливості доставки великогабаритних та негабаритних вантажів

Великі та негабаритні вантажі однаково повинні транспортуватися акуратно та якісно. Необхідний професійний підхід як вантажників, і водіїв спеціального транспорту.

Такелажні роботи мають на увазі доставку:

банкоматів, платіжних терміналів, сейфів;
великогабаритних предметів;
піаніно (роялів), концертної техніки;
більярдних столів та крихких елементів.

Для транспортування негабаритних вантажів у Дніпрі найкраще скористатися послугами вантажного таксі та не переживати за цілісність та збереження ваших речей.

Як відбувається транспортування сейфів, банкоматів, терміналів та інших предметів

Замовляючи такелажні роботи у нашому вантажному таксі у Дніпрі, ви отримуєте цілий комплекс послуг по доставці. Перевезення негабаритних вантажів здійснюється швидко та акуратно. Ми спочатку проводимо оцінку роботи та узгоджуємо всі деталі замовлення. Наша професійна бригада здійснює навантаження та укладання сейфів, банкоматів, терміналів та інших великогабаритних предметів. Розвантаження та встановлення на новому місці завершує процес такелажного транспортування. Наші працівники мають великий досвід, тому перевезення сейфа та іншого обладнання пройде швидко та акуратно.

Переваги замовлення такелажних робіт у нас

Перевезення банкомату та інших речей у Дніпрі потребує відповідального підходу, ми з легкістю виконаємо будь-які види перевезень, надамо відповідальних вантажників (послуги вантажників).

У нас доступні тарифи та професійний підхід зі спеціальним обладнанням. Перевезення терміналу та інших негабаритних вантажів виконується швидко акуратно та якісно.

Перевезення сейфів та банкоматів

Транспортування сейфів та банкоматів відноситься до складних такелажних робіт і є однією з найбільш затребуваних подібних послуг. Перевезення сейфа дуже часто пов'язане з його демонтажем, оскільки знаходиться у спеціальному приміщенні. Так як він має гладкі стінки, для його переміщення необхідне спеціальне обладнання - такелажний візок, розрахований на велику вагу. Вона забезпечена спеціальними м'якими колесами, які оберігають покриття підлоги установи від пошкоджень.

Перевезення сейфа здійснюється на автофургоні з використанням фіксуючих ременів та кріпильних пристроїв.

Виконання такелажних робіт, пов'язаних із перевезенням банкоматів, також пов'язане з демонтажем, безпосередньо перевезенням та встановленням на новому місці. Незалежно від того, чи планується переміщення подібного вантажу в межах однієї і тієї ж будівлі або її перевезення містом, спочатку оцінюється вага банкомату та особливості його розташування. Потім підбирається комплект обладнання та інструментів, які використовуватимуться під час робіт.

При перевезенні сейфів використовуються надійні кріплення, що оберігають його від поломок та зовнішніх пошкоджень.

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14