Грузчики и грузчики-такелажники

k2-2
k6-1
u6
Время подачи грузчика в течение 1 часа
Минимальный заказ грузчика 2 часа
Цена по городу 125 грн/час
Цена за городом договорная
Тарификация кратно 30 минут
Наши услуги Грузовое такси Перевозка мебели Перевозка пианино Вывоз строительного мусора
Наш автопарк Mercedes Sprinter Газель 4м Газель 3м Mercedes Atego - 5 тонн и другие
Наши контакты 098-787-38-14, 099-710-35-40
Форма оплаты Наличные, Карта

Транспортування речей та вантажу відповідальна та важлива подія. До нього потрібно підходити з особливою підготовкою. Дуже важливо все правильно не лише запакувати, а й акуратно завантажити та вивантажити. Послуга вантажників просто необхідна у такому разі. Професійні працівники знають, як довезти ваш вантаж у цілості та безпеці. Наші вантажники у Дніпрі допоможуть зробити ваш переїзд легким та комфортним, особливо якщо необхідні такелажні роботи. Співробітники нашої компанії «Пегас-Транзит» занурять навіть найважчі та великогабаритні речі. Наше вантажне таксі у Дніпрі надає послуги вантажників за доступною ціною.

Особливості послуги вантажника

При транспортуванні важких меблів та великогабаритних предметів необхідні витривалі та акуратні чоловіки. Вантажники на замовлення допомагають заощадити ваші сили, час та фінанси. Такі працівники необхідні при перевезенні холодильника, дачному переїзді, вивезенні сміття, перевезенні піаніно, квартирному переїзді, перевезенні меблів, офісному переїзді та такелажних роботах, а також якщо потрібно розібрати або зібрати меблі.

Що входить у послугу вантажників у Дніпрі

Послуги вантажників мають на увазі проведення цілого ряду дій щодо правильного транспортування. Це упаковка, навантаження, розвантаження та розміщення меблів і вантажу на новому місці, а також розбирання та подальше збирання меблів. Також можна замовити співробітників для роботи на складі, для навантаження та вивантаження фур та будматеріалів, прибирання будівельного сміття. Вартість таких послуг у Дніпрі та області залежить від обсягу робіт, наявності вантажних ліфтів та індивідуальних особливостей замовлення.

Чому варто замовити працівників у нас?

Ми надаємо якісні послуги вантажників у Дніпрі за доступною ціною. Наші співробітники мають великий досвід роботи у цій сфері та відповідально підходять до кожного замовлення. Також ми пропонуємо великий сучасний автопарк для швидкого перевезення ваших речей та вантажу.

водафон (099) 710-35-40
киевстар (098) 787-38-14