Професійна організація перевезення вантажів – вигідна та недорога послуга, яка включає безпечне транспортування вашого майна. У компанії Пегас Транзит можна замовити вантажне таксі для доставки вантажів районами Дніпра.

Чому нам довіряють

Солідний досвід роботи та широкий асортимент послуг дозволяють запропонувати клієнтам перевезення речей під час переїзду на нову квартиру, офіс, магазин, вивіз будівельного сміття, доставку меблів, виробничого обладнання. Ключові плюси:

дотримання термінів;
контроль пересування вантажу у дорозі;
кваліфікований персонал;
висока якість за чесними цінами.

Ви можете замовити лише вантажне таксі без послуг вантажників. Машина подається заздалегідь для складання плану розміщення речей. Оплата фіксується із зазначеного у заявці часу.

Яка ціна переїзду

Кожна заявка обробляється індивідуально, формується кінцева ціна на основі таких даних:

характеристика вантажу (обсяг, вага, габарити);
адреса пункту завантаження та вивантаження;
доступність під’їзду автомобіля;
чи потрібен пакувальний матеріал;
необхідність у вантажниках.

Враховуються особисті побажання замовника (кількість зупинок, особливий маршрут, швидкісний режим тощо).

Як зробити замовлення

Якщо вам необхідне вантажне таксі для доставки по 12 кварталу Дніпра, звертайтесь до нашої компанії. Пропонуємо безпосередню організацію процесу, розрахунок послуги, безкоштовну консультацію та оцінку обсягу робіт. У нашому автопарку машини різної місткості, екскаватор, спецтранспорт для вивезення сміття, старих віконних рам, списаної техніки, побутових відходів. Користуємося легальними полігонами. Несемо матеріальну відповідальність перед клієнтами за збереження майна, що транспортується вантажним таксі, до речей ставимося як до власних.