Щоб правильно організувати переїзд, перевезення меблів чи речей, потрібно підготуватися до процесу заздалегідь. У разі залучення сторонніх організацій вивчити умови роботи транспортних компаній, вибрати найбільш підходящу пропозицію.

Безпечні умови перевезення

Наша компанія пропонує послуги професійних вантажників, які допоможуть в упаковці крихких речей, правильно розставлять предмети в кузові машини. Використовуються спеціальні захисні матеріали, акуратно вантажаться великогабаритні предмети, щоб уникнути різноманітних пошкоджень. Ми здійснюємо вантажоперевезення речей нестандартних форм та розмірів. Деталі обговорюються на момент оформлення заявки. Машина оснащується додатковими кріпленнями, страховими ременями.

Послуги від компанії Пегас Транзит

Вам не доведеться хвилюватися про упаковку вантажу, розміри машини, терміни та безпеку вантажоперевезення. Всі клопоти ми беремо на себе. Що ми пропонуємо:

У нас найвигідніші тарифи по Дніпру, є мінімальне замовлення, залежить від типу автотранспорту. Вартість розраховується індивідуально на основі наданих даних.

Наші гарантії по вантажоперевезенню

Пегас Транзит забезпечує бездоганний сервіс:

  • швидка обробка заявки;
  • дотримання термінів доставки;
  • цілісність і збереження майна, що перевозиться;
    низькі ціни;
  • максимальний комфорт для клієнта;
  • ввічливий та акуратний персонал.

Вам не доведеться дбати про дрібниці, співробітники компанії будуть заздалегідь поінформовані про тонкощі конкретного вантажоперевезення.