Вантажоперевезення містом мають свою специфіку. Найчастіше використовують малотоннажний транспорт, що ідеально підходить для квартирних, офісних, дачних переїздів, доставки великогабаритної побутової техніки, меблів та інших предметів.

Де замовити перевезення вантажу

Якщо потрібно організувати грамотний переїзд або перевезти нестандартний вантаж, доцільно замовити машину в профільній компанії. Пегас Транзит пропонує широкий спектр послуг з вантажних перевезень, що включає такі опції:

великий вибір транспортних засобів, що відрізняються високою маневреністю та економічністю;
досвідчені водії, які знають головні та другорядні магістралі (забезпечують швидку доставку, об’їжджають пробки);
точна координація з офісу під час прямування;
доступні ціни;
професійні вантажники.

Гарантуємо безпечну поїздку, цілісність і збереження майна, що перевозиться.

Тарифи

Вартість послуги залежить від ваги, габаритів та дальності вантажоперевезення. Оплата погодинна з мінімальним замовленням 2:00. Послуги вантажників оплачуються додатково, враховується необхідність у такелажних роботах, підйом вантажу на ліфті або сходами, розбирання, збирання меблів. Наші співробітники працюють швидко, використовують спеціальні пристрої для фіксації предметів у кузові, стежать за послідовністю навантаження.

Пропонований транспорт

Для міських умов підходить Газель – універсальний транспортний засіб, що дозволяє здійснити вантажоперевезення без зайвих витрат. Використовується для доставки будматеріалів, меблів, великої побутової техніки, переїзду до нової квартири або офісу. Також є машини з довжиною кузова 5,5 м та місткістю до 5 тонн. Повідомте деталі замовлення менеджеру по телефону, він підбере потрібне авто та розрахує орієнтовну вартість.