Щоб перевезти особисті речі, далеко не завжди вигідні та зручні стандартні вантажоперевезення, останнім часом однією з найбільш затребуваних стала відносно нова послуга – вантажне таксі. Деякі помилково вважають, що це просто маркетинговий хід та різниці немає, але це не так. Тому у багатьох випадках перевозити особисті речі у Дніпрі набагато вигідніше із вантажним таксі.

Відмінна риса нового сервісу

Вантажним таксі називають обслуговування термінових вантажоперевезень по місту автомобілями середньої вантажопідйомності, як правило, «Газелями». Доставити таким чином можна: особисті речі, одяг, покупки, піаніно, різне приладдя, антикваріат. Замовити вантажне таксі можна на найближчий час. Швидка подача авто здійснюється протягом 30 хвилин.

У чому основні переваги використання вантажного таксі для перевезення особистих речей?

Є кілька вагомих переваг вантажного таксі в порівнянні з класичними вантажоперевезеннями, вони полягають у:

  • в оперативній подачі автомобіля;
  • у вигідності вартості (тарифи на роботу «Газелі» завжди нижчі, ніж на інші вантажівки, а щоб перевезти особисті речі, найчастіше великі автомобілі і не потрібні);
  • у цьому, що клієнт може супроводжувати свої речі персонально.

Де краще замовити вантажне таксі?

Вантажне таксі для транспортування особистих речей у Дніпрі, одна з найпопулярніших послуг. Якщо вас цікавлять термінові, швидкі, якісні та недорогі вантажоперевезення речей по місту – телефонуйте нам у «Pegas Transit»! Контакти наведені на сайті, ми оперативно надамо таку послугу.