Перевезення вантажів потребує особливого підходу. Важливо враховувати кожну дрібницю, щоб транспортування пройшло вдало, і речі були доставлені цілістю та безпекою. Компанія Пегас Транзит організує комплексні вантажоперевезення у Підгородному з гарантією якісного результату.

Які послуги можна замовити

Наш автопарк дозволяє запропонувати техніку різної вантажопідйомності для забезпечення будь-якого переїзду. Займаємося доставкою дрібних речей та великогабаритних предметів. Спектр послуг включає наступні напрямки:

Завантаження та розвантаження можуть бути здійснені у будь-якій точці Підгородного. Гарантуємо правильне розміщення предметів у кузові машини, що забезпечить максимальну надійність під час переміщення.

Скільки коштує перевезти вантаж

Тарифи в компанії Pegas Transit одні з найвигідніших. Менеджер розраховує вартість вантажного таксі згідно з встановленими розцінками. Формуємо чесні ціни без прихованих платежів. Остаточна ціна визначається з урахуванням таких факторів:

  • тип транспорту, об’єм кузова, місткість;
  • маршрут (скільки часу займе транспортування);
  • додаткові параметри (кількість зупинок, необхідність у вантажниках, виїзд за місто та інші).

Щоб дізнатися точну суму вантажоперевезення в Підгородному, необхідно звернутися до менеджера, повідомити усі деталі замовлення.

Чому вибирають нас

Ми пропонуємо якісний сервіс, що включає оперативну, акуратну та недорогу доставку будь-яких вантажів «від дверей до дверей». Головні принципи – високі стандарти безпеки, збереження предметів під час вантажоперевезення, великий автопарк, вирішення нестандартних завдань.