Дуже часто в наших квартирах збирається величезна кількість різного сміття і мотлоху, їх ніяк не виходить позбутися. Це можуть бути матеріали, що залишилися після ремонту, старі та непотрібні речі тощо. Вони не тільки збирають пил і займають багато вільного місця, але ще й завдають клопоту. Позбутися непотрібних речей можна декількома способами: самим зайнятися вивезенням та утилізацією або ж звернутися до спеціальних компаній, які здійснюють вантажоперевезення та вивозять мотлох у спеціально відведені місця за містом. У дворові контейнери висипати таке сміття не можна – це загрожує штрафом.

Переваги вивозу старих меблів, мотлоху та будівельного сміття з Пегас Транзит

На сьогоднішній день компанії, які здійснюють вантажоперевезення, мають великий попит, серед затребуваних у Дніпрі – «Pegas Transit». Однією з головних причин залучення фахівців є можливість за один раз вивести досить великий обсяг різноманітного мотлоху: старі меблі, техніку, непотрібні речі та будівельне сміття, не порушуючи закон. Це дуже зручно, можна заощадити не лише час, а й гроші. Вантажоперевезення дозволяють вивезти все за лічені години.

Ціна на вивіз сміття

Вартість вивозу сміття залежить від деяких факторів:

  • вага та обсяг сміття;
  • обсягу роботи;
  • упаковки сміття та мотлоху;
  • відстані з початкового місця та в кінцеву точку доставки;
  • цінової політики компанії

Особливості вивозу сміття

Звертаючись у відповідні організації з вивозу старої меблі та сміття, ви позбавляєтеся непотрібних турбот. Вивіз проходить швидко, тому ви зможете позбутися сміття та непотребу за один день.

Самостійне вивезення – дуже довгий і стомлюючий процес, набагато простіше залучити спеціальну організацію. Все, що вам необхідно зробити – це зібрати мотлох в одному місці, зателефонувати до «Pegas Transit» (телефони є на нашому сайті) та узгодити всі нюанси нашої співпраці (час, необхідність послуг вантажників тощо).