Вантажоперевезення – це дуже популярна сьогодні послуга. Переїзд на нову квартиру, у власний будинок або в офіс, доставка нових меблів або вивезення на дачу, транспортування будівельних матеріалів, різноманітних виробів, музичних інструментів, техніки, вивіз сміття – все це не обходиться без участі транспортної компанії та досвідчених фахівців. Але всім замовникам такої послуги хочеться одного – заощадити та не витрачати зайвого. Щоб розуміти, як це зробити, розберемося, від чого залежить вартість вантажоперевезень у Дніпрі.

Основні фактори вартості вантажоперевезення

При розрахунку вартості автомобільних вантажоперевезень основний вплив на підсумкову суму мають:

  • тип автотранспортного засобу, що залучається (марка авто, об’єм і вид кузова, вантажопідйомність);
  • довжина маршруту (відстань, а також те, через які зони він проходить);
  • вид вантажу, що перевозиться (в облік береться його цінність, габарити, маса, необхідність забезпечення спеціальних умов транспортування);
  • ціна на паливні ресурси;
  • цінова політика компанії, що займається вантажоперевезеннями.

Додаткові фактори

Підвищити вартість вантажного перевезення може потреба надання додаткових послуг (пломбування, страхування вантажу, отримання спецдозволів, охорона, експедирування, терміновість).

Непрямий вплив на вартість вантажоперевезення має репутація та затребуваність обраної транспортної компанії.

Як вирішити питання вигідно?

Ми не рекомендуємо вам у гонитві за економією кожної гривні звертатися до сумнівних вантажоперевізників. Це не дає гарантії цілісності та збереження вантажу, своєчасної доставки. Звертайтеся лише до перевірених компаній! Наприклад, роблячи замовлення в Pegas Transit, завжди можна озвучити проблему менеджеру, він підбере для вас оптимальні шляхи її вирішення з кращою вартістю.