Переїзд – справа клопітна, яка потребує грамотної організації, великої кількості часу та енергії. Найчастіше орендують вантажне таксі у профільних фірм, які беруть усі організаційні питання на себе.

Правила навантаження та перевезення предметів

Щоб процес транспортування був безпечним, дотримуються основних вимог при компонуванні речей усередині кузова машини:

  • Насамперед розміщують громіздкі та важкі предмети. У деяких випадках використовують такелажне обладнання.
  • Крихкі речі вантажать останніми, надійно їх закріплюють у вантажному таксі.
  • Кожен предмет встановлюють таким чином, щоб виключити ковзання під час руху, можливе застосування ременів та інших пристроїв.

На трасі дотримуються рекомендованого ПДР швидкісного режиму, щоб уникнути різкого гальмування, заметів на поворотах. Враховують погодні умови (дощ, сніг, ожеледиця).

Вивантаження та збирання меблів

Компанія Пегас Транзит надає не тільки в оренду вантажне таксі, а й кваліфікованих вантажників. Вони виробляють процес завантаження та вивантаження, при необхідності розбирання та збирання меблів, встановлюють предмети на підготовлене місце. Наші співробітники діють гранично обережно, дбайливо ставляться до майна замовника.

Що входить у вартість.

На сайті представлені фіксовані тарифи на конкретний автомобіль. Оплата погодинна, є мінімальне замовлення машини. За бажання можна найняти вантажників або впоратися самостійно. Підсумкова сума включає:

  • вантажне таксі;
  • вантажно-розвантажувальні роботи (за потреби);
  • витрати на бензин;
  • вивантаження у пункті призначення (при доставці до квартири чи офісу враховується поверховість будинку та наявність ліфта).

Унікальний підхід та якісне вирішення поставлених завдань – основні засади роботи Пегас Транзит.