На жаль, у побуті без накопичення сміття та мотлоху, не обійтися. Старі меблі, яких час позбавитися, щоб звільнити місце для нової, застарілі речі, викинути які не піднімаються руки і т.д. Це можуть бути залишки будівельного сміття, поламана техніка – все що завгодно, і це, займаючи місце, завдає ще маси клопоту. Для того, щоб позбутися сміття, можна скористатися спеціальною послугою від компанії Пегас Транзит – вивіз сміття Газеллю, ми надаємо її мешканцям Дніпра на вигідних умовах.

Автопарк компанії з вивезення сміття

Компанії, що займаються вантажоперевезеннями, не завжди мають власний автопарк. Це великий мінус, тому у нас такої проблеми немає, а є автопарк із різними видами машин, які можна підібрати для будь-якого замовника індивідуально, залежно від того, який обсяг сміття та вантажу перевозитиметься.

Зазвичай вантажоперевезення, при яких планується вивіз сміття, здійснюється Газелями або самоскидами, які мають всі необхідні характеристики для того, щоб швидко вивезти великий обсяг непотрібного сміття.

Перевага вивезення сміття Газеллю

Однією з найпопулярніших і затребуваних вантажівок по праву вважається Газель. І тому є кілька причин:

по-перше, це невеликий, швидкий та зручний автомобіль;
по-друге, вартість вивезення сміття Газеллю значно нижча, ніж, наприклад, ЗІЛ або КАМАЗ.

Від чого залежить вартість вивезення сміття?

При вивезення сміття, насамперед на вартість вплине вибір авто (Газель, ЗІЛ, КАМАЗ). По-друге – необхідність участі вантажників. По-третє – цінова політика компанії. Ціни в Pegas Transit вас приємно порадують! Тарифи на вивіз сміття Газеллю, Зилом або Камаз вказані на сайті компанії. Якщо є питання, наші оператори із задоволенням на них дадуть відповідь.