Транспортування побутової техніки потребує особливої ​​уваги та акуратності. Недбалість під час її транспортування може призвести до ремонту або заміни. Компанія «Пегас Транзит» візьме на себе відповідальність за всі етапи вантажоперевезення: від спуску та навантаження до підключення та підготовки до експлуатації.

Як правильно перевозити холодильник?

Холодильник досить складний у транспортуванні: його не можна розібрати, досить складно виносити, виробники прописують чіткі умови вантажоперевезення. Рекомендується перевозити холодильник вертикально. Це підвищує вартість транспортування, оскільки необхідно підібрати транспорт, висота кузова якого відповідає необхідним габаритам.

Найбільш економним варіантом вантажоперевезення є горизонтальне транспортування. У такому разі холодильник потрібно перевозити тільки на боці, тому що на задній стороні холодильника знаходяться крихкі частини, які можуть пошкодитись під час переїзду.

Скільки потрібно вантажників?

Для навантаження двокамерного холодильника або морозильної камери буде достатньо двох вантажників. Вантажники мають бути

кваліфікованими, з досвідом навантаження великої побутової техніки. У їхньому оснащенні обов’язково повинні бути такелажні ремені.

Вигідна пропозиція від компанії «Пегас Транзит»

Ми пропонуємо вигідні умови вантажоперевезення побутової техніки. Вантажники дбайливо перевезуть холодильник будь-якого розміру: від однокамерного малогабаритного холодильника до місткої морозильної камери. Ми гарантуємо правильну технологію вантажоперевезення холодильника та встановлення його на новому місці.