Купівля квартири або переїзд в нове орендоване житло – це яскрава подія, знайома кожному. Ви ретельно вибирали новий будинок, і вже готові облаштувати його для комфортного життя. Ми готові взяти на себе складності, пов’язані з переїздом. Наше вантажне таксі акуратно транспортує меблі, а досвідчені вантажники запакують і спустять усі речі. Співпраця з компанією Pegas Transit має ряд конкурентних переваг.

Великий автопарк для перевезення меблів

Вам доступно кілька видів автотранспорту:

  • Газель тент 3 м;
  • Газель тент 4 м;
  • Тата 6м

Доступні ціни на перевезення меблів

Ви можете бути впевнені у прозорості цін на вантажне таксі, вартість формується з кількох складових: вага та обсяг вантажу, довжина маршруту, наявність ліфтів. Мінімальний пакет послуг – це 2 години оренди автотранспорту та роботи вантажників. Вартість вашого переїзду не зміниться після фінального узгодження кошторису.

Професійні фахівці та широкий перелік послуг

Замовляючи вантажне таксі у нас, ви будете впевнені, що вас обслуговують професійні водії та вантажники. Якщо вам знадобиться розібрати та зібрати меблі, вантажники-меблярі впораються з цим завданням. Фахівці мають досвід роботи зі складанням меблів всіх типів, і їм можна довірити антикваріат і нові меблі тільки що із салону. Також виготовлення корпусних меблів.

Вантажне таксі від компанії Pegas Transit перевезе негабаритні меблі по Дніпру та області. Якщо вам потрібно транспортувати піаніно, сейф або більярдний стіл, наші менеджери виїдуть до вас додому для оцінки обсягу та узгодження деталей упаковки, транспортування меблів. Для нас немає нічого неможливого, ми проведемо весь комплекс послуг із перевезення великогабаритних меблів. Швидко та акуратно виконуємо такелажні роботи з усім необхідним обладнанням.