Ремонти, перебудови у приміщенні – це те, що завжди супроводжувалося утворення будівельного сміття. Старі меблі та будівельне сміття законом заборонено виносити на
майданчики прибудинкової території. Тому потрібна організація вивезення сміття на спеціальні полігони. Для різного сміття вони окремі та платні. Але сьогодні у Дніпрі цю проблему можна вирішити елементарно, якщо залучити вантажне таксі, розраховане на надання цієї послуги.

 

Особливість вивезення мотлоху вантажним таксі

Вантажне таксі зручне тим, що тут можливе замовлення “на сьогодні”. Тарифи залежать від типу потрібного автомобіля. Вивіз ГАЗеллю коштує від 1000 грн. За ЗІЛ потрібно буде сплатити від 1500 грн. За КамАЗ від 2000 грн.

Як здійснюватись вивіз сміття та мотлоху?

Замовляючи послуги вивіз будівельного сміття або вивезення старих меблів, можна піти одним з таких шляхів:

вибрати комплексну послугу “під ключ”. Фахівці компанії вантажоперевезень самі запакують, винесуть і завантажать у поданий автомобіль сміття і мотлох, що утворилося, відвезуть на звалище;
вибрати економ-варіант. Вам не знадобиться участь вантажників, а лише авто для вивезення сміття. При цьому упаковкою, спуском та навантаженням ви займаєтеся самостійно.

Вивіз будівельного сміття та мотлоху в Дніпрі

Якщо ви хочете на максимально вигідних умовах замовити для вивезення сміття вантажне таксі у Дніпрі, то можете звернутися до нас! Компанія «Pegas Transit» вже багато років займається вантажоперевезеннями, має у своєму розпорядженні гарний автопарк і, що найголовніше, досвідчених та акуратних співробітників. Зверніть увагу – у нас вигідні ціни!