Переїзд у нову квартиру може пройти без метушні та стресу, якщо правильно організувати вантажоперевезення. Як підготуватися та правильно виконати квартирний переїзд у Дніпрі, розповімо у нашій статті.

Розбирання та упаковка меблів

Для початку визначте, які меблі ви зможете винести повністю, а які потрібно буде розібрати.

Виміряйте розміри дверних отворів у квартирі та розміри сходового майданчика, ліфтів.

Щоб на меблі під час вантажоперевезення не з’явилися подряпини або плями на оббивці, подбайте про якісну упаковку. Ви можете замовити послугу у мувінгової компанії або запакувати речі самі. Універсальним пакувальним матеріалом для вантажоперевезення буде повітряно-бульбашкова плівка та стрейч-плівка.

 

Вибір виконавця

При виборі фірми, яка займається вантажними перевезеннями у Дніпрі, не варто поспішати. Сьогодні чимало оголошень про послуги переїздів розміщують у місцевій пресі та на спеціалізованих онлайн-майданчиках. З багатьма підрядниками домовленості досягаються в усній формі телефоном. Тобто, договору надання послуг та страхування меблів у цьому випадку немає, як і гарантій від самої компанії теж. Нерідко «сюрпризом» стає те, що вартість вантажоперевезення може змінитися в останній момент, наприклад, вам не сказали про доплату за пронесення багажу або демонтаж шафи-купе.

Щоб не зіткнутися з проблемами, потрібно вибирати перевірену компанію, яка дорожчає репутацією та реальними відгуками. Саме до таких належить Пегас Транзит.

Організація вантажоперевезення

Ваше завдання – визначитися з вантажоперевізником та з обсягом вантажу, машину для транспортування та кількість вантажників для переїзду допоможе обрати менеджер чи диспетчер. Краще найняти бригаду трохи більше, це допоможе оперативно впоратися з упаковкою та завантаженням меблів та речей. Коробки із упакованими речами варто пронумерувати, щоб потім швидше облаштуватись у новій квартирі.