Музиканти зі стажем чи батьки маленьких талантів у Дніпрі нерідко звертаються за допомогою до мувінгових компаній для перевезення піаніно. Найчастіше це піаніно, яке потрібно привезти з магазину музичних інструментів додому, або з квартири до квартири. Але нашими клієнтами стали не лише піаністи, ми транспортували арфу, домбру, тромбон та рояль.

Найкраща мувінгова компанія для перевезення піаніно у Дніпрі

Компанія «Пегас Транзит» здійснює вантажоперевезення будь-якого музичного інструменту по місту та області. Перед транспортуванням ми проведемо часткове розбирання та пакування інструменту. Це дозволить звести до мінімуму ризики пошкодити інструмент під час шляху та уникнути механічних пошкоджень.

Вартість перевезення піаніно

Вага звичайного піаніно від 200 кг, з транспортуванням такого вантажу можуть впоратися 2 особи. Ваш інструмент перевозитимуть фахівці, які мають досвід вантажоперевезення інструменту. Працівники оснащені такелажними ременями, мають гарну фізичну підготовку.

На вартість перевезення впливає вантажний ліфт. З його допомогою музичний інструмент легко спустити донизу або підняти на поверх. Транспортування в цьому випадку буде значно дешевшим.

 

 

Правила транспортування піаніно

Перевезення музичних інструментів ми виконуємо лише у горизонтальному вигляді. Акуратно піднімаємо інструмент на борт автомобіля та надійно закріплюємо його за допомогою транспортних ременів.

У нашій компанії працюють досвідчені водії, які обережно доставлять інструмент. Розвантаження інструменту виконуємо гранично акуратно.