Утворенням будівельного сміття супроводжується будь-який ремонт. До нього відносяться уламки цегли, шиферу, плитки, штукатурки, гіпсокартонних елементів, вхідних конструкцій та віконних рам, лінолеуму, обірвані старі шпалери. І тут назріває логічне питання: куди все це викидати, як позбутися сміття?

Чи можна винести його до сміттєвих контейнерів у дворі?

Викидати будівельне сміття в баки для сміття, або залишати його біля баків, категорично заборонено. За будівельне сміття, яке викинуто біля баків, можуть притягнути до адміністративної відповідальності та штрафу.

Куди вивозити будівельне сміття?

Будівельне сміття слід вивозити на спеціальні сміттєзвалища-полігони, причому, воно теж має сортуватися і розвозитися на різні майданчики. Спецприймачі платні, це слід враховувати.

Як краще все зробити?

Вивозити будівельне сміття можна власними силами, але набагато простіше звернутися в компанію, що займається вивозом сміття, і замовити таку послугу.

В цьому випадку вам ні про що не доведеться турбуватися:

  • фахівці самі зберуть, винесуть та занурять сміття;
  • відвезуть на потрібний полігон і розвантажать.

Щоб здешевити роботи, можна самостійно запакувати все сміття в міцні мішки.

Для того щоб вивезти будівельне сміття в Дніпрі, можна звернутися до наших фахівців –в Pegas Transit. У нас дуже вигідні розцінки на вивіз сміття та гарантовано якісний сервіс.