Щоб процес переїзду пройшов максимально ефективно та без складнощів, краще звертатися до мувінгових компаній. Вони надають комплекс послуг, включаючи вантажників, пакувальні матеріали, розбирання, збирання меблів за потреби.

Вартість робіт

Якщо ви хочете зменшити витрати, то Пегас Транзит може надати тільки вантажне таксі на час, необхідний для перевезення вантажу. За наявності власної робочої сили розвантаження авто здійснюється набагато швидше. Наприклад, потрібно доставити будматеріали на об’єкт, де вже працює бригада. Підсумкова сума замовлення складатиметься лише з погодинної оплати машини. У разі квартирного чи офісного переїзду рекомендуємо скористатися послугами вантажників. Вони ефективно розмістять речі у вантажному таксі, злагоджена робота гарантує економію часу, а відтак і коштів на оренду авто.

Корисні поради

Як підготуватися до переїзду:

  • визначити обсяг речей, можливо, щось можна викинути чи залишити на колишньому місці;
  • надійно запакувати в картонні коробки побутову техніку, предмети одягу;
  • тендітні предмети (телевізор, монітор, дзеркала, картини) обернути на спеціальну плівку, яка захистить від можливих ударів та пошкоджень;
  • розібрати великі меблі;
  • правильно розрахувати час на підготовку, щоб машина не простоювала.

Переконавшись у повній готовності, можна розпочинати процес завантаження вантажного таксі.

Відповідальність компанії

Пегас Транзит забезпечує повний контроль доставки вантажу, у т. ч. під час прямування, гарантує збереження та цілісність майна, за необхідності коригує маршрут. Після закінчення робіт надає відповідну документацію. Формуємо чесні ціни без прихованих платежів, ми маємо максимально прозорі умови співпраці. Бронюйте вантажне таксі у нас.