Меблі постійно оточують нас і в побуті, і на роботі, і на відпочинку. Вона робить наше життя зручним, будинок – затишним, робоче місце – максимально комфортним. Тому вантажоперевезення меблів – це сьогодні одна з найпопулярніших послуг у Дніпрі, за нею звертаються до нашої транспортної компанії «Pegas Transit».

Упаковка та захист при перевезенні меблів

Основне завдання перевезення меблів – це зробити його безпечним, тобто. захистити основні частини від пошкоджень, а дрібні деталі від втрати. Щоб це зробити, знадобиться

попередньо якісно запакувати її. Для цього запасіться:

  • картоном (гофрованим листовим, ящиками);
  • пухирчастою плівкою;
  • стрейч-плівкою;
  • широким скотчем.

Упаковка може бути й іншою – у мішках, клейончастій обмотці тощо. Найзручніший варіант для упаковки речей – це коробки. Коробки можна раціонально розмістити в кузові. Це дозволить уникнути додаткової ходки для перевезення вантажів.

Додаткові рекомендації

М’які меблі можуть транспортуватися без розбирання, але стрейч-плівкою їх варто обмотати. Корпусні меблі

краще розібрати, при цьому рекомендуємо нанести на площину та складові елементи маркування/позначки, що допоможе згодом швидко її зібрати.

Знімну фурнітуру краще зняти та окремо запакувати. Всі шафки та полички з конструкцій, які складно розібрати, слід вийняти, запакувати, підписати коробки.

Корисна порада

Заключна порада – звертатись за послугами з перевезення меблів потрібно лише у надійну компанію. Це гарантія участі професіоналів, якісного надання послуг, акуратного та дбайливого ставлення до ваших речей, обережного транспортування.