Вантажне таксі – це чудова альтернатива класичним вантажоперевезенням. Вона відрізняється тим, що для надання послуги використовуються машини середньої вантажопідйомності (до 2 тонн). Авто Газель легко та швидко доставить вантаж до будь-якої точки міста. Для неї не потрібно буде підбирати спеціальний маршрут, отримувати дозволи тощо. Така послуга стане справжнім порятунком тим, кому потрібно організувати перевезення речей якнайшвидше, тобто. машина потрібна “тут і зараз”.

Принципи вибору виконавця

Для того, щоб замовити вантажне таксі, слід правильно вибрати компанію, що займається вантажоперевезеннями та надає таку послугу. Як би ви не поспішали, перш за все, потрібно поцікавитися:

  • репутацією компанії;
  • встановленими розцінками;
  • гарантіями, що надаються (на збереження вантажу, доставку його до місця призначення в узгоджений час);
  • швидкістю подачі та точністю часу.

Аналіз адекватності ціни

Перед тим, як робити замовлення вантажного таксі, необхідно оцінити цінову політику компанії, і ці цифри можна переглянути в розділі, присвяченому тарифам. При цьому слід зважати на те, що суми завжди прописані мінімальні. На результат вплине необхідність додаткових послуг: вантажно-розвантажувальні роботи, занесення вантажу на поверх і т.п.

Вантажне таксі містом розраховується на основі погодинної тарифікації.

Оформлення замовлення

Для того, щоб зробити замовлення, потрібно зайти на сайт обраної компанії в розділ послуг вантажного таксі, вибрати транспортний засіб, оцінити тариф, а потім залишити заявку онлайн, відправивши на e-mail або зателефонувавши за вказаними номерами.

Далі – все просто: озвучте менеджеру деталі перевезення (час, вид та обсяг вантажу, точки відправлення та доставки), а він підбере оптимальне авто, озвучить вартість.